İTÜ Özgür Yazılım Kulübü Soru&Cavap sitesine hoş geldiniz.

Prvo mesto La Lige je spet zamenjalo lastnika

0 oy

Prvo mesto v La Ligi menja lastnika! Barcelona je izgubila težko bitko, Otroški Nogometni Dresi Girona je premagala Alaves s 3:0, Real Madrid vodi za 2 točki, Barcelono pa za 9 točk.V hudi tekmi 17. kroga La Lige je Girona s svojo močno močjo in izjemno igro premagala Alaves s 3:0 in se uspešno vrnila na prvo mesto. Ta tekma je omogočila navijačem, da so bili priča nastanku ekipe, ki je ne gre podcenjevati, vendar je na drugih tekmah Barcelona nepričakovano izgubila in povečala prednost Girone za 9 točk. Obenem Realu iz Madrida po hudem boju ni preostalo drugega, kot da je na drugem mestu.V tej sezoni je Girona postala temni konj La Lige s svojo neverjetno predstavo.Rekord 13 zmag, 2 remija in 1 poraza v prvih 16 krogih je res bode v oči. Na zadnjih tekmah, predvsem v obračunu z Barcelono, so pokazali močno tekmovalnost, uspešno dokazali svojo moč in si priigrali pomembno prednost v prvenstveni skupini. V zadnjih treh tekmah je Girona zelo napredovala in se utrdila na lestvici.
V tej tekmi je Girona izbrala postavitev 3421, Nogometni dresi kompleti ki je pokazala odlično timsko delo. Dovbikov strel z glavo in natančen zaporedni strel v ospredju sta pripomogla k dvema goloma, tesno sodelovanje vezista in branilca pa je pomenilo tudi solidno oporo obrambi ekipe. V prvem polčasu je Girona trdno nadzorovala položaj z 69-odstotno posestjo žoge, Alaves pa je imel le en slab strel in ni zadel.Po zamenjavi strani in ponovnem boju je Girona še vedno ohranila močan ofenzivni zagon. V 58. minuti je v kazenskem prostoru podrl Jan Kotto in sodnik je odločilno dosodil enajstmetrovko. Enajstmetrovko je odločno izvedel Dovbik, ki je povišal na 3:0 in s tem zapečatil zmago ekipe. Ob koncu tekme je Girona premagala nasprotnika s 3:0 in se uspešno vrnila na vrh.Na tekmi La Lige v obračunu med Girono in Alavesom ni suspenza. Dovbič je v 23. minuti prebil nasprotnikova vrata, v drugem polčasu sta zadela Porto in John Kennedy, Girona pa je na koncu pometla z Alavesom s 3:0. Stopnja posesti žoge pri Gironi znaša kar 67 %, s 3 goli v 9 strelih, kar je neverjetno učinkovito. Z zmago je Girona dosegla 44 točk, s čimer je prehitela Real Madrid in se zavihtela na vrh lestvice La Lige. Barcelona, ​​​​ki je na tretjem mestu, zaostaja celih 9 točk.To noč je bil v središču hud boj na nogometnem igrišču, tri velika tekmovanja Svetovno klubsko prvenstvo, Serie A in La Liga pa so poskrbela za razburljive obračune. Navijači so bili priča napredovanju Fluminenseja, večeru protinapada Atalante in trenutku Girone, ko je dosegla vrh.Prihodnje igre nam bodo še naprej predstavljale več razburljivih trenutkov. Veselimo se, da bo čar nogometa sijal tudi v prihodnjih dneh!
Hkrati je Manchester City dres nepričakovano izgubila derbi proti regionalnim tekmecem, izgubila je z 2:4. Poraz je odprl 9 točk zaostanka med Barcelono in Girono na vrhu lestvice, kar je začasno postavilo njune sanje o vrhu lestvice na čakanje. Z vztrajnimi napori v zmagovalnem nizu Girona ni le pokazala svoje močne moči na igrišču, ampak je tudi ustvarila velik zaostanek za tradicionalnimi velikani na lestvici.Velja omeniti, da Girona od poraza proti Real Madridu v 8. krogu ostaja neporažena v 9 zaporednih ligaških krogih, z dosežkom 8 zmag in 1 remijem. V tem zmagovitem nizu so premagali Cadiz, Almerio, Celto Vigo, Osasuno, Rayo Vallecano, Valencio, Barcelono, Alaves in edinkrat remizirali z Bilbaom. Ta predstava ni samo nepremostljiva ovira za nasprotnike, ampak tudi najboljši štartni rekord v zgodovini Girone.Zmaga na tej tekmi je omogočila Gironi, da se uspešno vrne na prvo mesto, trenutno vodi Real Madrid za 2 točki na lestvici, medtem ko je Barcelona izgubila vodstvo z 9 točkami zaostanka. Moč Girone in izjemna predstava sta povzročila občutek nemoči pri tradicionalnih velikanih, njihov vzpon ni le izziv prevladi velikanov, temveč tudi osvežitev sistema La Lige. Za navijače ta igra ni le dokaz zmage, ampak tudi subverzija tradicionalnega reda nogometa.Vzpon Girone ni naključen, saj so s svojo enotnostjo, sodelovalnim ekipnim duhom in močno močjo uspešno izzvali tradicijo velikanov. V prihodnje bo Girona še naprej vodilna v trendu.Njihova uspešnost ni samo vpliv na velikane, ampak tudi pozitivna sprememba v nogometni pokrajini. Navijači lahko pričakujejo več razburljivih iger in več nepričakovanih presenečenj. La Liga ni več oder, kjer velikani dominirajo svetu, ampak bojišče, polno spremenljivk in neznank, Girona pa je v tej nogometni revoluciji postala bleščeča zvezda.

19, Aralık, 2023 Kulüple İlgili Sorular kategorisinde hx201314 (3,160 puan) tarafından soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.