İTÜ Özgür Yazılım Kulübü Soru&Cavap sitesine hoş geldiniz.

Igralci Interja se zahvaljujejo množici po razočarajoči tekmi proti Napoliju: na vidiku je naslov Serie A

0 oy

Nogometaši Interja se zahvaljujejo občinstvu po razočarajoči tekmi proti Napoliju. Poceni Otroški Nogometni dresi Sanj o Ligi prvakov je konec, toda v Serie A se Internazionale s sedmimi ligaškimi čevlji usmerja proti naslovu.Zdelo se je, da je klub v nedeljo zvečer brez težav zmagal proti Napoliju, a je Inter v zadnji fazi vseeno izročil zmago: 1-1.

Težki tekmi sta odigrala tudi tesna zasledovalca AC Milan in Juventus. Juventus proti Genoi ni prišel dlje od 0:0. Milan je zmagal s 3-1 proti Hellas Veroni in se trdno drži drugega mesta.Interjeva prednost pred mestnim tekmecem Milanom znaša kar 14 točk.

NOSDe stoji v Serie A

Ne le Inter, tudi Napoli je upal, da bo v milijardni žogi odplaknil mačka sredine izločitve. Napoli je v torek s 3:1 izgubil proti Barceloni, dan pozneje pa je Inter po enajstmetrovkah klonil proti Atleticu Madridu.Ni bilo veliko dodatnega zagona za ukrepanje. Brez nizozemskega vložka sta Inter in Napoli odigrala slab prvi polčas, v katerem skoraj ni bilo priložnosti.

Tik pred polčasom je Matteo Darmian, zamenjava Denzela Dumfriesa, prekršil prepoved igranja za Inter. Po potrpežljivem zbiranju napadov je bil bočni branilec lepo izpuščen v polje in Darmian je žogo hladnokrvno podal noter. Tudi po odmoru je Napoli – ki je zvezdnika Victorja Osimhena zadržal na klopi – pustil le malo vtisa, a deset minut pred tem na koncu je bilo po udarnem strelu Juana Jesusa z glavo 1-1.Branilca je rezervist Dumfries med podajo iz kota izgubil izpred oči in je lahko popolnoma prosto streljal z glavo.V zaključni fazi je postalo burno, a golov ni bilo več.

AC Milan, ki se je sredi tedna uvrstil v četrtfinale lige Europa, nogometni dresi za otroke  ima trdnejši prijem na drugem mestu Serie A.Tik pred polčasom je Theo Hernández AC Milan povedel v vodstvo. Po odmoru je z odbito žogo podvojil Christian PulisicTijjani Noslin, ki je pozimi iz Fortune Sittard prestopil v Verono, je v 65. minuti z lepim strelom od daleč dosegel izenačenje.Lep pok na drugi strani Samuela Chukwuezeja je poskrbel za zmago Milana.Juventus je remiziral z 0:0 proti Genoi. Napadalec Dušan Vlahović je bil izključen v sodnikovem dodatku.

19, Mart, 2024 Kulüple İlgili Sorular kategorisinde hx201314 (3,160 puan) tarafından soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.