İTÜ Özgür Yazılım Kulübü Soru&Cavap sitesine hoş geldiniz.
Hoş geldiniz, İTÜGnu Soru&Cevap sizlere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Alüminyum Külçe

0 oy

Alüminyum İnovasyona Yatırım Yapmak


Sert kalıp döküm dökümhaneleri zaten alüminyum bomdan yararlanmaktadır. Çin’de, otomotiv pazarı son yirmi yılda hızla büyüdü ve kalıp döküm pazarı da, son on yılda iki katına çıkarak genişledi.
Bu genişlemeye hitap etmek için erken yatırım yapan şirketler, DGS China gibi zenginleşiyor. Alüminyum ve magnezyum yüksek basınçlı pres döküm uzmanlaşmış , Nansha, Guangzhou merkezli şirket, hasılat 2012 yılından bu yana 320 milyon RMB üzerinde için RMB 40 milyondan den süzülür gördü sabit bitki yükseltmeleri bu karlı karmaşık ve önemli yapısal bileşenleri de otomatik üretmesine yardımcı istemciler.

Dökümhanelerin Geleceği Alüminyum Önemsenmeli

Maliyetleri düşürmek ve verimliliği artırmak, Güney Kore’deki Neoflam ve Almanya Ford’da alüminyumla ilgili önemli iyileştirmelerin arkasındaydı. İkincisi, Westomat fırınlarını en son dijital kontrol cihazlarıyla yükseltti ve dozaj doğruluğunu, enerji tüketimini ve sistem kullanılabilirliğini geliştirdi. Tedarikçiler ayrıca, dökümhanenin alüminyuma genişlemesini desteklemede de rol almalıdır. Alüminyumun malzeme özelliklerine göre uyarlanmış ürünler ve hizmet çözümleri geliştirmek ve onunla çalışan daha küçük dökümhanelere uymak için önemli Ar-Ge kaynağına ihtiyaç vardır.

Proses Optimizasyonu için Entegre Alüminyum Dökümhane Hücreleri


Oldukça hayati öneme sahip olan yüzey bitirme ve temizleme, alüminyum bileşen üretimi için cevabın sadece bir parçasıdır. Döküm makineleri, eritme ve dozaj fırınları – hepsi kendi rolünü oynar ve birlikte sorunsuz bir şekilde çalışmalıdır .
Norican Group markaları DISA, Italpresse Gauss, StrikoWestofen ve Wheelabrator şimdi alüminyum parçaların eritilmesi, tutulması, dozajlanması, dökülmesi ve sonlandırılması için entegre çözümler sunmak için yakın işbirliği yapıyor.

Özelleştirmenin, gelişmiş otomotiv uygulamalarından aydınlatma bileşenleri veya mutfak aletleri gibi en yaygın nesnelere kadar her müşterinin bireysel sürecine uyacak şekilde izin verir. Bu kurum içi yaklaşım , proje değerlendirmesi için fizibilite analizini destekleyen ve otomasyon ve döngü sürelerini optimize etmek için süreç ve hücre fonksiyonlarını dikkatle analiz eden öncü 3D simülasyonu uygular .

 
18, Mart, 2020 Python kategorisinde aluminyum (140 puan) tarafından soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

...