Cowboys stadium is an impressive stadium as a spectacle but the atmosphere comes across as non existent sometimes. Those

onto something for dear life, but training with kettlebells will prepare you for such a situation.

Learn More

This indicates that the back and forth exchange of ideas is key to successful group decision making. I know I’m proud of

The NFL Alumni Association is a nationwide group of former NFL players, coaches, staffers, cheerleaders, spouses and associate members whose mission is to serve, assist and inform former players and their families.

The Giants plummeted to 2 10 2 in 1964, and Tittle retired after one of his worst pro seasons.. EAST RUTHERFORD, NJ SEPTEMBER 24: Maurice Smith 27 and Julius Thomas 89 kneel with Jarvis Landry 14 of the Miami Dolphins during the National Anthem prior to an NFL game against the New York Jets at MetLife Stadium on September 24, 2017 in East Rutherford, New Jersey.

With palms facing your thighs, lift both dumbbells over your chest. There was a time when Miami was the preferred venue, as four of the first 10 Super Bowls were played at the Orange Bowl. The Dolphins could re sign Urbik in October if the team has a need, and Gase acknowledged that it was a possibility.

Learn More

So, there’s different levels of respect that players will have, but I think in general they have a pretty short attentio

and we had some fun before the game. Elliott reportedly will appeal the suspension, and he’s eligible to play in the preseason, but the Cowboys may not risk him getting injured. They have the home field advantage and we might be in for a show down of quarterbacks.

Mahomes, a gunslinger with dodgy mechanics, will have the luxury of learning. The other end are the greenhorn quarterbacks coming out of college and having to adjust on the fly to the pro style schemes after operating in the spread going back to high school, or even Pop Warner..

During the 2009 2010 season, New York Giants punter Jeff Feagles served as the second string kicker. In Kaepernick’s opening game that season for the 49ers, he threw for 412 yards with three touchdowns the most passing yards in a single game for a 49ers quarterback in a decade.

Dents areas of expertise are business, cooking and family. Put on a lot of muscle mass already in the short time that he been here, and he going to get stronger and stronger. (Nhat V. The research was drawn from a brain bank established and maintained by the VA Boston Healthcare System, Boston University School of Medicine and the Concussion Legacy Foundation.

Learn More

Herkese tekrardan merhaba! Uzun bir zamandır hosting sebebiyle yaşadığımız sıkıntılardan dolayı kapalı olan websitmizi tekrardan yayına aldık ve sizlerle birlikteyiz. Her ne kadar websitemizin artık ihtiyaçlarımızı karşılamadığını düşünsek de en azından ayakta kalmasının bizim açımızdan motive edici olduğunu düşünüyoruz. Kısa vadede gerçekleşmesini öngördüğümüz planlarımız arasında yer alan yeni bir websitesi yazma olayını da umarım bir aksilik olmadan tamamlayacağız. Proje başladığında ve bittiğinde sizlerin de bolca pull/requestlerini Git üzerinden bekliyor olacağız 🙂 

Bunlar gerçekleşirken yeni döneme de hızlı bir giriş yaptık. Tüm İTÜ mensupları olarak akademik yarıyılın 3. haftasını tamamladık. Yoğun geçen derslerle birlikte geçtiğimiz hafta hazırlık öğrencilerinin de döneme başlamasıyla Kulüpler Birliği’nin muazzam özverisi ve çalışkanlığıla ortaya çıkarttıkları, #backtoschoolfest mottosuyla bize kazandırdıkları Kulüpler Tanıtım Festivali’nde standımızı açtık ve yeni üyelerimize merhaba dedik. Verimli 2 günün ardından 4 Ekim Çarşamba günü gerçekleştireceğimiz Tanışma Toplantısını iple çekiyoruz. Toplantı kapsamında yeni arkadaşlarımızla tanışıp, Özgür Yazılım ideasını ve güzelliklerini elimizden geldiğince açıklamaya ve sevdirmeye çalışacak ve ardından da dönem içinde yapmayı planladığımız etkinlik, eğitim ve seminerle alakalı fikir alışverişinde bulunacağız.

Bir diğer değinmemiz gereken konu ise her yıl Eylül ayının 3. Cumartesi günü kutlanan Yazılım Özgürlüğü günü. 15 Eylül’de bir dostumuzun ikazı üzerine bu önemli günün 3 yıldır Türkiye’de hiç bir şekilde kutlanmadığını farketmiş olduk ve harekete geçtik. Sembolik de olsa bir şeyler yapmak ve farkındalık yaratmak adına 6 kişi kadar İTÜ Maslak kampüsü’nde toplandık ve bu güne özel bir Python Sprint düzenledik. GitHub üzerinden ampy projesine ait 2 adet issueyu çözüp gönderdik. Çok kısa sürede haber verdiğimiz ve amatör şekilde gerçekleştirdiğimiz bu organizasyona katılan arkadaşlarımıza da çok teşekkür ederiz.

Bunlara ek olarak dün akşam yine Güray Yıldırım’ın bir son dakika aramasıyla Firefox Quantum Sprint düzenledik. Mozilla şu günlerde bir süredir beta sürümde olan Firefox’un 57. sürümünü yayınlamaya hazırlanıyor ve bu kapsamda dünya genelinde 14 Kasımdaki lansman öncesinde son sorunları da ortadan kaldırmak için beta sürümünün test edilmesini istiyordu. Yine geç bir farkındalıkla Türkiye’de hiç etkinlik olmadığını gördük ve ekip olarak harekete geçtik. Abaküs Kitap’ın tamamlamak üzere oldukları yeni ofislerinde İstanbul Boğazı manzarası eşliğinde Firefox Quantum pastamızı kestik ve testlerimizizn sonuçlarını raporladık. Bir sonraki adım olan Quantum Release Party için de Mozilla Vakfı ile görüşmelere başladık. Biraz Quantum üzerinde konuşmak gerekirse zaten beta sürüm bile uzun zamandır gerekli çevrelerden tüm övgüleri toplamış durumda. Bz ekip olarak fazlasıyla beğendik ve memnun kaldık. Umarız sizler de beğenirsiniz.

Şimdilik bizden bu kadar, kulüp hakkında bilgi almak, etkinliklere kaydolmak için sitemizi, sosyal medya hesaplarımızı ve telegaram grubumuzu takip etmeyi onutmayın. Bir dahaki yazıya kadar hoşçakalın.

Learn More

Python ile Android/iOS Programlama Eğitimi

kivy-logo-black-256Bu yaz tatili kulübümüz tarafından Python ile Android/iOS Programlama Eğitimi verilecektir.

Eğitimin maksadı Python bilen kişilerin kısa zamanda kivy framework ile mobil uygulama yapa bilmelerini sağlamak.

Türkiye’de ilk kez verilecek olan Python ile Android/iOS eğitimi 6-7 haziran da günde sabah/akşam 3’er saat olmak üzere toplam 12 saat olarak yapılacaktır. Eğitim İTÜGnu tarafından verilmektedir.

Egitimin anlaşılabilmesi için temel seviye Python bilgisi gerekmektedir. Genel yazılım bilginiz varsa Codecademy gibi sitelerde kısa zamanda Python öğrene bilirsiniz.

Katilimcilarin yanlarinda kendi bilgisayarlarini bulundurmalari beklenmektedir. İşletim sistemi olarak Ubuntu 15.04 kullanılacaktır. İsteyenler Windows veya MacOS işletim sistemi de kullanabilirler ancak kodların Android telefonlara aktarılabilmesi için Ubuntu kullanılacaktır. Buna neden diğer sistemlerde kurum zamanı olacak hatalar yüzünden fazla zaman kayb olmasını önlemek ve tüm zamanı eğitime vermektir.

Eğitimde anlatılan kodlar iOS ile uyumlu olacaktır. Ancak telefon denemeleri yalnızca Android için gerçekleştirilecektir. Verilecek dökümantasyon takip edilerek XCode ortamında iOS için derleme de yapılabilir. Apple cihazlarına uygulama yayınlamanız için Apple-ın yazılımcı sertifikasını almanız gerekiyor. Bu nedenle eğitimde Android gösterilecek.

(more…)

Learn More

Arduino Day 2015

We are applied to organize Arduino Day 2015 at Istanbul Technical University Maslak Campus at Electric-Electronic Faculty and open for everyone interested.

If you want to be a part of this organization, do not hesitate to contact the organizator of this event via ituoyk[at]gmail.com

Details will be provided soon.

Learn More